Kreativa
Tvorba konceptů
Art direction
Vizuální identita
Grafický design
Webové prezentace
Eshopy
Online grafika
Vizuální obsah
Tiskoviny
Ilustrace
Produktový design
Potisky textilu
Textilní tvorba
Merchandising

Naša spolupráca započala pred niekoľkými rokmi a od prvého momentu je tam potrebný súlad, v oboch rovinách - pracovnej i ľudskej. Prítomnosť oboch je zcela zásadná pri každej kreatívnej činnosti. Filipove estetické vnímanie, schopnosť vycítiť hlbší zámer klienta a pozitívny prístup sú zárukami velkolepých výsledkov. S dizajnami, ktoré mi ušil na mieru som nad mieru spokojný 🙂 Či už to boli motívy na merch, obal knižky, ale obzvlášť obrovskú radosť mám z loga a dizajnov ku kempu Napojení. Zmysluplnosť, hĺbka a spirituálny rozmer sú v jeho dielach všadeprítomné. Som nesmierne vďačný za dlhodobú spoluprácu s ním. Namaste

Suvereno

S Filipem jsme během roku a půl spolupracovali na vícero projektech kolem employer brandingu. Je to Pan Designer. Umí se perfektně nacítit na klienta, uživatele, rychle pochopí ``jádro pudla`` a přichází s nápady, které projekt posunou o pár úrovní nahoru. Hodně cením, jak dovede propojit hodnoty firmy, metafory, call to action s grafickým výstupem, u kterého se vždycky hodně usmívám. Filip je však daleko komplexnější výborně se vyzná v materiálech, tisku, barvách a umí poradit tak, že výsledek perfektně vypadá a ještě ušetříte peníze, tam, kde vás to běžně nenapadne. Všechny palce nahoru!

Ondřej Juřička SR Talent Advisor, Oracle NetSuite Barcelona

S Filipem jsem spolupracovala na filmovém festivalu NA HLAVU. Díky jeho návrhu získal festival krásnou a unikátní tvář. Já si pak jenom po celou dobu příprav a konání festivalu užívala pochvaly širokého okolí a pomalu jsem je nestíhala předávat dál. Filip mě neustále překvapuje tím, jak kreativně dokáže přemýšlet a kolik různých stylů umí vytvořit. A pak také rychlostí a flexibilitou jeho práce.

Pavla Chlebounová Národní ústav duševního zdraví

Filip je grafikem našeho projektu již od jeho samotného počátku. Tehdy jsme hledali grafika, který ``miluje svou práci`` a který by naplnil naše představy. Filip naše představy dalece předčil a nyní je to tak, že jeho práci milujeme my a doufáme, že s námi bude chtít pokračovat dále. Nejvíce oceňujeme neutuchající nápaditost, preciznost, příjemné jednání, včasné odevzdání i velmi rychlé reakce, pokud nestíháme. Zkrátka, s Filipem jsme to vyhráli.

Eva Cézarová CZEPS

Filip mě vždy příjemně překvapí. Dokáže se empaticky a flexibilně na klienta naladit a převést vize do reálného světa. Spolupracovali jsme na několika projektech a výsledek byl vždy skvělý. Obdivuhodný je i jeho rozhled v oboru. Průběžně poskytuje zadavateli zpětnou vazbu, díky které věci zapadnou do sebe. Doporučuji.

Pavel Sládek

S Filipem spolupracujeme už rok (2016 - 2017) a doufáme, že zůstaneme ve spojení i dál. Vážím si jeho spolehlivosti, ochoty vyjít vstříc a hledat nejlepší řešení. Oceňuji tvůrčí přístup s citem pro vystihnutí vhodného ztvárnění firemní kultury, týmu a předmětu podnikání v grafickém designu srozumitelném pro cílovou skupinu.
Pomohl nám sestavit jednotný firemní vizuál a postupně ho prolnout do všech součástí naší prezentace včetně vytvoření nového webu. Podílí se také na ztvárnění nových propagačních materiálů.
Spolupráci s Filipem Vám rozhodně doporučuji.

Martina Kolářová Mise HERo

MgA. Filip Menšl

+420 775 60 18 60
filip.mensl@gmail.com