Hooponopono Production

Vizuální identita

Vizuální identita pro uskupení, které organizuje nejrůznější eventy v oblasti seberozvoje, ezoteriky, mindfulness a psychedelik.

Client: Hooponopono Productions
Website:

Základní varianta značky představuje kruh s prázdným místem uprostřed, který symbolizuje nulového stav, kde neexistuje nic a možné je vše (hooponopono)

„V tomto stavu nesídlí žádné myšlenky,slova nebo činy, vzpomínky, vzorce, přesvědčení ani cokoli jiného. Prostě NIC. Je to onen stav prázdnoty,o kterém se píše ve všech duchovních knihách a o jehož dosažení všichni hledající různými způsoby usilují. Nulový stav je stavem čisté lásky a nemá žádná omezení. Podaří-li se nám s pomocí stará havajské metody Ho´oponopono opustit všechny naše iluze,vstoupíme do prostoru, který se dá nazvat svět bez hranic.“

Rozšířená varianta umožňuje flexibilní a variabilní podobu značky. Do středu je možné vkládat následující definované symboly podle potřeby. Stále je, ale nutné mít na mysli základní variantu a s rozšířenou nakládat citlivě a rozumně, aby nedocházelo k narušování značky.